Jste zde

Yokohama uvádí svou nejtišší pneumatiku

10/10/2017 - 09:00

Yokohama Rubber přichází s pneumatikou Advan dB V552, která je v prvních fázích prodeje určena jen pro asijské trhy. Portfolio rozměrů začíná na velikosti 155 / 65R14 75H a pokračuje až k rozměru 265 / 35R18 97W XL.

Nová pneumatika nahrazuje model Advan dB, který byl na trh uveden v roce 2009. Firma Yokohama Rubber uvádí, že Advan dB V552 je založen na konceptu „bezprecedentně tiché pneumatiky, která zcela změní atmosféru v autě a poskytne řidičům i spolujezdcům mnohem příjemnější zážitek z jízdy ". Jednotlivé prvky pneumatiky včetně profilu běhounu a vnitřní struktury byly podrobeny nezaujatým testům a výzkumný tým tak dokázal pro novou verzi pneu přijít s mnoha vylepšeními. Pneumatika zlepšila nejen své hlukové vlastnosti, ale také další parametry, jako je přilnavost za mokra a palivová účinnost. Mnohá vylepšení vyplývají z aplikace nově vyvinuté sloučeniny, která zvyšuje hustotu oxidu křemičitého ve směsi.

Šíře rozměrů řady Advan dB V552 bude postupně rozšiřována tak, aby pokryla široké spektrum vozidel od prémiových sedanů až po prémiové minivany, elektrické vozy, hybridní automobily a kompaktní automobily.

autor
Štítky: Yokohama