Jste zde

Bridgestone dlouhodobě boduje

10/07/2017 - 13:00

Společnost Bridgestone získala dvě ceny TyreSafe pro rok 2017. Společnost obdržela cenu za inovace a využití moderních technologií za svou technologie DriveGuard a také cenu za vynikající výsledky v oblasti bezpečnosti – tu společnost získala za komplexní a holistický přístup k bezpečnosti silničního provozu během celého roku.

DriveGuard byl oceněn za svou schopnost udržet vozidlo v pohybu i po proražení pneumatiky. Technologie DriveGuard eliminuje bezprostřední ohrožení vyplývající z úniku tlaku v pneumatice. Technologie Drive výrazně bodovala i v předcházejícím roce 2016, kdy získala ocenění Auto Express za produkt roku nebo cenu za inovace na Irish Auto Trade Awards.

Společnost Bridgestone rovněž zvítězila v soutěži Výrobce pneumatik v letech 2015 a 2016 v soutěži NTDA Awards, která získala ocenění za výcvik a rozvoj zaměstnanců (2016) a marketingovou kampaň DriveGuard (2015).

Generální ředitel evropského regionu Robin Shaw k oceněním dodává: „Bezpečnost samotných pneumatik a snaha o udržování silnic jako bezpečných míst je jádrem toho, co se jako společnost snažíme dosáhnout. Denně se v této oblasti udělá hodně práce prostřednictvím různých iniciativ a kampaní. V zákulisí na nich intenzivně pracuje mnoho a mnoho našich zaměstnanců. Jsou to právě oni, kdo udržuje společnost Bridgestone na špici v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Za to jim patří velký dík. Získaná ocenění jsou především ocenění jejich práce a úsilí.“

autor
Štítky: Bridegestone